Yenilenen Kategorileriyle Felis Sağlık İletişiminin En İyi İşlerini Çağırıyor

Bu sene ilk kez reklamverenleri de dahil ederek 14 ana bölümde pazarlama iletişiminin yaratıcılık ve üretim sürecindeki kaliteyi yukarıya taşıyan işleri ödüllendiren Felis 2016’ya başvurular devam ediyor.

10-11 Kasım tarihlerinde, on birinci kez düzenlenecek olan Felis Ödülleri 14 ana bölüm ve 390 alt kategoride yaratıcılığın, medya planlama ve satın almanın, PR faaliyetlerinin, doğrudan pazarlama aktivitelerinin, tasarımın, medyada boy gösteren reklamların, pazarlama stratejilerinin başarılarını ödüllendiriyor.

Sektörle birlikte kendini geliştirmeye devam eden Felis’teki en önemli yeniliklerden biri de Sağlık İletişimi bölümü oldu. Felis, 28 alt kategoriden oluşan Sağlık İletişimi bölümüyle ilaç ve iyi yaşam vaat eden tüm ürün ve hizmetler için hayata geçirilen pazarlama faaliyetlerini değerlendirecek.

Bayer Consumer Care Birimi Türkiye Ülke Müdürü Oya Canbaş’ın jüri başkanlığını üstlendiği Sağlık İletişimi Bölümü iki ana bölümde değerlendirilecek: Sağlık Profesyonelleri İletişimi ve İyi Yaşam (Health & Wellness).

Sağlık Profesyonelleri İletişimi bölümünde tamamen sağlık profesyonellerini hedef alan iletişim çalışmaları değerlendirilecek. İyi Yaşam bölümüne ise doğrudan tüketiciyi ve toplumu hedef alan ve “iyi yaşamı” savunan, tüketicileri daha iyi bir yaşam için teşvik eden iletişim çalışmaları ile başvuru yapılabilecek.

Felis’in bu yılki tüm bölümleri ve jüri başkanları ise şöyle:

PR MPR İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Meral Saçkan
Doğrudan Pazarlama / Promo ve Aktivasyon directComm Marketing Group Yönetici Ortağı Sanem Oktar
Üretimde Ustalık Alametifarika Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Uğurcan Ataoğlu
Açıkhava / Basın / Film / Radyo Rafineri Ajans Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Emre Kaplan
Markalı İçerik ve Eğlence Yapı Kredi Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Ermert
Dijital / Mobil Wanda Digital Yönetici Ortağı Burak Günsev
Pazarlama Etkisi Kuzey Afrika, Orta Doğu, Türkiye ve Rusya Unilever Gıda Grubu Bölgesel Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer
Medya Pegasus Havayolları CEO’su Mehmet Nane
Sağlık İletişimi Bayer Consumer Care Birimi Türkiye Ülke Müdürü Oya Canbaş

 

Başvurular 9 Eylül’e kadar devam ediyor

Başvuru süreci 1 Ağustos 2016’da başlayan ve 9 Eylül’e kadar devam eden Felis Ödülleri bu yıl 10 – 11 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Kategori listesinin tamamına ve başvuru sayfasına www.felisodulleri.com  adresinden ulaşabilir ve felis@kapital.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.