Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısı 3

3. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısı 25-29 Nisan tarihlerinde düzenleniyor.

3. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantısı 25-29 Nisan tarihlerinde düzenleniyor.

TÜRKİYE SAĞLIK SEKTÖRÜ YİNE ANTALYA’DA BULUŞUYOR!

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından düzenlenecek ‘SAĞLIKTA ORTAK ÇÖZÜM TOPLANTILARI’nın üçüncüsü 25 – 29 Nisan 2012 tarihleri arasında Antalya’da düzenleniyor.

Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, SGK, İl Sağlık Müdürlükleri, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri ve Sigorta Şirketleri, sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirmek için bir araya geliyor.

SAĞLIKTA ORTAK ÇÖZÜM TOPLANTILARI GELENEKSEL HALE GELDİ.

Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek için düzenlenen toplantının ana amacı; sektörün sorunlarına, sektörün tüm paydaşlarının bir araya geleceği toplantılarla birlikte ortak çözüm alternatifleri oluşturmak.

ÖZEL VE KAMU ZİRVESİ BİR ARADA

20-24 Nisan 2011 tarihinde Antalya’da ikincisi yapılan toplantıya Sağlık Bakanlığı, Çalışma Bakanlığı ve SGK üst düzey yöneticileri ile özel sağlık kuruluşlarının üst düzey yöneticileri ve medikal sektörün ileri gelenlerinden toplam 750 kişi katılmıştı. 2012 yılında ise en az 1000 kişilik katılım bekleniyor.

DÜZENLEME KURULU ADINA

Op. Dr. Reşat BAHAT

OHSAD Genel Başkanı

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

OHSAD

Bilimsel sekreterya: Dr. Filiz ÇEVİRME (OHSAD genel koordinatörü)

filizcevirme@gmail.com – 0 212 247 07 00