MS Hastalarında DEenge Sorununa Yelekli Çözüm

Dunyaninenuzunadami.JPG

Kullanan kişiye ekstra denge, performans ve güç veren özel kıyafetler üreten FIR – TEX, MS hastalarının denge problemine çözüm getiren yelek geliştirdi.

Dunyaninenuzunadami.JPG

Dunyaninenuzunadami.JPG

Kullanan kişiye ekstra denge, performans ve güç veren özel kıyafetler üreten FIR – TEX, MS hastalarının denge problemine çözüm getiren yelek geliştirdi.

FIR-TEX, İstanbul’da düzenlediği basın toplantısıyla geliştirmiş olduğu kıyafetlerin tanıtımını gerçekleştirdi. Yapılan açıklamaya göre, dünya standartlarında üretilen ve formülü tamamen gizli bu özel performans kıyafetleri, bel-omurilik ve diz ağrısı çeken hastalar da kullanılabiliyor. Bugüne kadar dünya çapında ün yapmış pek çok kişi tarafından denenen bu özel kıyafetlerin formülü bir sır olarak saklanıyor. Güç ve rekabet gerektiren sporcular bu giysileri tercih ediyor. Yine belirtildiğine göre yelek, cut ısısıyla yayılan termal ışınları emerek, hücre ve dokular üzerinde daha önce hiç elde edilmemiş sonuçlar göstererek bu ışınları vücuda tekrar geri gönderiyor. Kanada Doping Federasyonu’ndan doping olmadığına dair belgeli olduğu ve çeşitli üniversite öğretim görevlileri tarafından etkinliğinin kanıtlandığı belirtildi. İstanbul Radisson Blu Otel’de düzenlenen basın toplantısında enerji yeleğinin vücutta sağladığı olumlu değişim mikroskop vasıtasıyla ekrana yansıtıldı.

redbull.JPGRed Bull Formula 1 takımının doktoru Paul Cheung, Hollanda Hentbol Federasyonu fizyoterapisti Maarten Groeneveld, enerji yeleği kullanan dünyanın en uzun adamı Sultan Kösen, ve FIR-TEX Yönetim Kurulu eş Başkanları Iwan ve Dick Postel yerli ve yabancı gazetecilere bu yeni teknolojiyi anlattılar. FIR-TEX ürünleri katılımcılar tarafından incelendi. Gönüllü katılımcılara FIR-VEST yelekleri giydirilerek yaşanan güç farkını test etmeleri sağlandı. Red Bull Formula 1 takımının doktoru Paul Cheung FIR-TEX ile inovasyon anlaşması imzalamalarının ardından son iki yarışta gelen birinciliklerle ilgili düşüncelerini aktardı. Enerji giyeceğinin kanda nasıl bir olumlu değişime neden olduğu bir mikroskop yardımıyla ekrana yansıtıldı.

FIR-TEXlansman.JPGFIR-TEX Yönetim Kurulu eş Başkanları’ndan Iwan Postel “Bu teknolojide bir devrimdir. Bu teknolojiyi geliştirmek için 3 yıl uğraştık. Bunun içerisindeki özel minerallerden oluşan karışım en büyük sırrımız. Bu karışımı Belçika’da özel olarak hazırlattıktan sonra İstanbul ve Belçika’da iki ayrı yerde anlaşmalı firmalarda ürünleri imal ettiriyoruz. Tabi bu özel üretimi her yerde yaptırmamız mümkün değil. Bunun için tanesi 1.5 milyon Euro olan özel makineler gerekiyor” şeklinde konuştu. Iwan Postel şöyle devam etti: “FIR-VEST adını verdiğimiz özel yeleği şu ana kadar deneyen pek çok ünlü isim oldu. Galatasaray’lı Arda Turan, Beşiktaş’lı İsmail Köybaşı da bu isimler arasında yer almaktadır. Dünya Futbol Kupası’nda bazı ülke takımlarıyla görüşmelerimiz devam ediyor. Sadece sporda değil sağlık alanında da yenilikçi teknolojimizi çok hasta tercih ediyor. Dünyanın en uzun insanı Sultan Kösen de bunlardan biri. Pek çok MS hastası hayata ürünlerimiz ile tutunuyor.”

FIR-TEX Nedir?
“FIR-TEX, FIR’in ( Kızıl Ötesi Işın) geliştirilmiş teknolojisi ile doğal ve sağlıklı yaşamı elde etmek için en güvenilir yöntemi kullanan özel bir tekstil ürünüdür. FIR-TEX, birçok mineral ve oksidin kendine özgü işleniş metoduyla ortaya çıkan gizli formülü sayesinde, etkileşimi anında yansıtan bir ayna görevi görür. Vücut ısısıyla yayılan termal ışınları emerek hücre ve dokular üzerinde daha önce hiç elde edilmemiş sonuçlar göstererek bu ışınları vücuda tekrar geri gönderir.

Kendine özgü kızıl ötesi ışınlardan oluşan FIR-TEX’i kullanarak üretilen FIR-VEST’in bilimsel araştırmalar sonucu etkinliği kanıtlanmıştır. Kadın/erkek sporcu, hasta veya atlet olabilirsiniz; FIR-VEST günlük yaşamınızda veya performansınızda hissedilir değişikliğe yol açacaktır. FIR-TEX’in hayvanlar üzerindeki olumlu etkisi de oldukça başarılıdır.

Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki FIR-TEX dengenizi, hareketliliğinizi, genel yaşantınızdaki verimliliğinizi artırır. Yalnızca bir bölge ile sınırlı kalmayan FIR-TEX tüm dolaşım sisteminiz üzerinde etkilidir.”