İlaç ve Sağlık sektörü hasta ilişkilerini masaya yatırıyor

İlaç ve Sağlık Sektörü, Hasta İlişkileri’ni “1. Hasta İlişkileri Zirvesi”nde masaya yatırıyor.

İlaç ve Sağlık Sektörü, Hasta İlişkileri’ni “1. Hasta İlişkileri Zirvesi”nde masaya yatırıyor.

Sağlık sektörünün uzmanları, sistemin son yıllarda önemi en çok artan aktörü “hastalar” ve “hasta dernekleri”ni tüm yönleriyle tartışmak için 22 Kasım’da gerçekleştirilecek “1. Hasta İlişkileri Zirvesi”nde bir araya geliyor.

İlaç ve sağlık sektöründe yayın yapan WORKSHOP dergisi, sektörün “hasta” konusuna odaklanan ilk ve tek buluşması olacak “1. Hasta İlişkileri Zirvesi”ni 22 Kasım 2011’de gerçekleştirecek. Sağlık sektörünün uzmanlarının katılımıyla Limak Eurasia Hotel – Kavacık’ta düzenlenecek olan zirve, hasta odaklı düşünme sistematiğini ve hasta konusundaki farkındalığı geliştirmeyi amaçlıyor.

İlaç firmaları,  hasta dernekleri, sağlık yöneticileri ve fikir liderleri hekimlerin “hasta”yı tüm yönleriyle tartışmak için bir araya geleceği zirvede, “Hastaları neden daha iyi anlamalı? Hasta derneklerinin önemi neden ve nasıl artıyor? Hastalara yönelik neler yapılabilir? İlaç firması – hasta derneği iş birliği modelleri neler olabilir?” gibi sorular için de yanıt aranacak.

Başkanlığını İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Sur’un yapacağı, aralarında HTV Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Çolakoğlu, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Fügen Toksü ve Memorial Hastanesi Medikal Direktörü Dr. Sema Akgün’ün de yer aldığı 27 uzman ismin konuşmacı olarak katılacağı “Hasta İlişkileri Zirvesi” ile ilgili güncel detaylara ve kayıt bilgilerine 212 288 94 02 veya hiz@workshopdergi.com üzerinden ulaşılabiliyor.